Mannin Matsit, Suomi Cup osak. ja L-S:n aluemest. Seinäjoki, 13.2.2016 |
Seuratulokset Ilmajoen Kisailijat (Osallistujaa 24) |
2. Sija Lauri Perkka Pojat 17 v. aluemest, 29 kg (12 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. Sija Akseli Perkka Pojat 17 v. aluemest, 35 kg (10 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. Sija Oskari Talala Pojat 17 v. aluemest, 38 kg (8 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Sija Juho Takamaa Pojat 17 v. aluemest, 42 kg (8 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. Sija Touko Ropponen Pojat 17 v. aluemest, 42 kg (8 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Sija Joonas Perkka Pojat 17 v. aluemest, 46 kg (6 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. Sija Aapo Viitala Pojat 17 v. aluemest, 50 kg (6 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Santeri Korpela Pojat 17 v. aluemest, 63 kg (6 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. Sija Aleksi Seppälä Pojat 17 v. aluemest, 63 kg (6 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Mika Tarkkanen Pojat 17 v. aluemest, 69 kg (4 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Sija Otto Ketonen Pojat 17 v. aluemest, 76 kg (3 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Iivari Isoniemi Pojat 17 v. aluemest, 76 kg (3 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Sija Aaro Mäki-Jouppila Pojat 17 v. aluemest, 85 kg (2 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Pyry Mäki-Hakola Pojat, aloittelijat, 45 kg (2 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. Sija Santeri Korpela Miehet, Suomi Cup, 59 kg (5 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. Sija Aleksi Seppälä Miehet, Suomi Cup, 59 kg (5 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Sija Juuso Latvala Miehet, Suomi Cup, 66 kg (6 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. Sija Mika Tarkkanen Miehet, Suomi Cup, 66 kg (6 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. Sija Miika Lähdesmäki Miehet, Suomi Cup, 71 kg (9 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9. Sija Matias Lipasti Miehet, Suomi Cup, 71 kg (9 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Sija Niko Erkkola Miehet, Suomi Cup, 80 kg (8 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Arttu Koivulahti Miehet, Suomi Cup, 80 kg (8 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Sija Toni Metsomäki Miehet, Suomi Cup, 90 kg (4 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Konsta Mäenpää Miehet, Suomi Cup, 130 kg (4 Osallistujaa) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|