Luoman Oy-cup Seinäjoki, Ylistaro, 29.11.2014 |
Seuratulokset Ilmajoen Kisailijat (Osallistujia 18) |
2. Sija Patrik Muukkonen Pojat 17 v., 36 kg (5 Osallistujat) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. Sija Touko Ropponen Pojat 17 v., 36 kg (5 Osallistujat) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Sija Aapo Viitala Pojat 17 v., 46 kg (3 Osallistujat) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Sija Aleksi Seppälä Pojat 17 v., 50 kg (5 Osallistujat) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Sija Mika Tarkkanen Pojat 17 v., 58 kg (3 Osallistujat) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Santeri Korpela Pojat 17 v., 58 kg (3 Osallistujat) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Valtteri Loppi Pojat 17 v., 63 kg (2 Osallistujat) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Sija Miika Lähdesmäki Pojat 17 v., 69 kg (3 Osallistujat) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Iivari Isoniemi Pojat 17 v., 69 kg (3 Osallistujat) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. Sija Aaro Mäki-Jouppila Pojat 17 v., 69 kg (3 Osallistujat) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Sija Akseli Perkka Pojat alle 11 v., 30 kg (4 Osallistujat) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Oskari Takala Pojat alle 11 v., 33 kg (6 Osallistujat) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. Sija Markus Salovaara Pojat alle 11 v., 53 kg (3 Osallistujat) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Annu Viitala Tytöt 17 v, 33 kg (3 Osallistujat) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. Sija Ami Viitala Pojat alle 8 v, 28 kg (4 Osallistujat) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Oskari Isoniemi Pojat yli 11 v, 44 kg (4 Osallistujat) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. Sija Petteri Takala Pojat yli 11 v, 44 kg (4 Osallistujat) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. Sija Pyry Mäki-Hakola Pojat yli 11 v, 44 kg (4 Osallistujat) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|